Aktuálně

 

V sobotu jsme byli navštívit Denny Amijon Star a malá štěňátka. Ještě před jejich odchodem k novým pánům jsme se s nimi chtěli řádně rozloučit a pomazlit se. Odpoledne uteklo jako voda, ani se nám nechtělo domů... Jen Arne byl poněkud zaskočený početnou rodinou😄. (pro více foto klikňěte na nadpis)

Po roce jsou tu zas Vánoce.... Největší nadílku měl opět Arne-nejen do bříška ale i něco na sebe :-). Všem přejeme klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Našim štěňátkům přejeme šťastný vstup do nových rodin.

Dnes se Denny Amijon Star a Arnemu Cordis Paladin narodila štěňátka v této sestavě: 2 čzn + 1 černá fenka , a 3 čzn psi + 5 černých. Doufáme, že v nadcházejícím psím zápase budou jen a jen vyhrávat. Vzhledem k skvělé povaze obou rodičů věříme, že se novým páníčkům podaří vychovat další skvělé psí kamarády.

Zkoušky UPr2

26.11.2017

Letošní rok jsme úspěšně zakončili složením zkoušky UPr2. I přes nevlídné počasí a Arneho bolavou packu jsme se s tím statečně poprali. Doufáme, že nastávající rok bude pro nás z poloviny tak úspěšný, jako tento...

S radostí Vám oznamujeme, že naše první krytí bylo úspěšné. Arne Cordis Paladin a Denny Amijon Star čekají kolem 10. prosince štěňátka. Denny přejeme pohodovou březost a ať vše dobře dopadne...

I po včerejším výkonu, kdy měl Arne ještě plnou hlavu Denny a byl nesoustředěný, Vám s potěšením oznamujeme, že se dnes Arnemu podařilo získat již druhý titul CAC na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích.

Krytí

07.10.2017

Dnes za Arnem přijela psí slečna Denny Amijon Star na námluvy. Na první pohled si padli do oka a nyní nám nezbývá nic jiného než trpělivě vyčkat na potvrzení březosti.