Aktuálně

 

S radostí Vám oznamujeme, že se Ginger Katveri narodilo osm malých psích mazlíčků. 5 čzn fenek, 1 plavá fenka a 2 pl. psi :)

S radostí Vám oznamujeme, že Ginger Katveri je březí. Ginger přejeme, aby vše dobře zvládla a budeme se těšit na budoucí potomky.

I přes nepříznivé ráno jsme vyrazili strávit odpoledne na Jihočeskou výstavu. Arnemu se z vyhřáteho pelíšku moc nechtělo, ale vyložené úsilí se nám vyplatilo a domů jsme jeli s dobrou náladou. Z Českých Budějovic jsme si přivezli ocenění V1 a tituly Vítěz třídy a Oblastní vítěz.(pro více foto klikněte na nadpis)

Krytí

15.02.2018

Dnes odpoledne za Arnem přijela půvabná psí slečna Ginger Katveri. Pejsci si rozuměli a my doufáme, že krytí bylo úspěšné.

Dnešní dopoledne si Arne velice užil. Navštívila ho půvabná psí slečna Aimy ze Žďárské vrchoviny. Pejsci si očividně padli do oka. Doufáme, že Aimy návštěva nebyla poslední :-). (pro více foto klikněte na nadpis)

V sobotu jsme byli navštívit Denny Amijon Star a malá štěňátka. Ještě před jejich odchodem k novým pánům jsme se s nimi chtěli řádně rozloučit a pomazlit se. Odpoledne uteklo jako voda, ani se nám nechtělo domů... Jen Arne byl poněkud zaskočený početnou rodinou😄. (pro více foto klikňěte na nadpis)

Po roce jsou tu zas Vánoce.... Největší nadílku měl opět Arne-nejen do bříška ale i něco na sebe :-). Všem přejeme klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Našim štěňátkům přejeme šťastný vstup do nových rodin.

Dnes se Denny Amijon Star a Arnemu Cordis Paladin narodila štěňátka v této sestavě: 2 čzn + 1 černá fenka , a 3 čzn psi + 5 černých. Doufáme, že v nadcházejícím psím zápase budou jen a jen vyhrávat. Vzhledem k skvělé povaze obou rodičů věříme, že se novým páníčkům podaří vychovat další skvělé psí kamarády.

Zkoušky UPr2

26.11.2017

Letošní rok jsme úspěšně zakončili složením zkoušky UPr2. I přes nevlídné počasí a Arneho bolavou packu jsme se s tím statečně poprali. Doufáme, že nastávající rok bude pro nás z poloviny tak úspěšný, jako tento...