Aktuálně

 

Štěňátka

24.05.2022

S radostí oznamujeme, že se nám podařilo úspěšně nakrýt s polskou fenkou Enormous Qui Pro Quo - Juna. Narodilo se devět krásných fenek všech tří barev.

Po dlouhé covidové pauze jsme opět zavítaly na Výstaviště v Českých Budějovicích. Odtud jsme si přivezly tituly V1, Oblastní vítěz a Vítěz třídy. Hip hip hurááá!!!

Štěňátka

14.06.2021

Radostně Vám oznamujeme, že se Dolmince Edazri loci narodila štěnátka v sestavě 1 čzn a 1 plavá fena, 1 čzn, 3 plaví a 1 černý pes.

A už zase po roce, jsou tu letní Vánoce...!!! Blackie Amijon Star nám nadělila hned deset chlupatých dárečků. Šest feneček a čtyři pejsky. Hrají všemi barvami. Dvě plavé fenky, dvě černé se znaky a dvě černé. Pejsci jsou dva plaví a jeden černý se znaky a černý.

Probudili jsme se do deštivého rána. Přiznáváme, že se nám do Českých Budějovic na Mezinárodní výstavu moc nechtělo. Poprvé nás čekala kategorie šampion. V této kategorii jsme nováčci a v této konkurenci jsme neočekávali moc velký úspěch. O to více překvapeni jsme byli za ohodnocení CAC, CACIB a BOS. Nejen že jsme potěšeni krásnými výstavními...

Dne 20.-21. 10 2018 jsme s Arníkem byli na dvoudenním Mistrovství ČR ve stopařině, které se konalo v Albrechticích u Českého Těšína. V sobotu jsme měli stopu FPR 1. I když nám pršelo a předmět Arník přinesl a druhý nenašel, tak jsme nakonec dostali 72 bodů. v sobotu večer jsme měli discotéku kde jsem si našla mnoho nových kamarádů. v...

V neděli jsme se zúčasnili naší první výstavy v třídě pracovní. Vstup do nové třídy jsme zahájili skvěle! Byli jsme ohodnoceni známkou V1 a titulem CAC. Rovněž jsme splnili podmínky pro udělení titulu Český šampion.

Certifikát

15.08.2018

A je to! dnes to máme černé na bílém :). Arne je tímto oprávněn ke vstupu do pracovní třídy na všech výstavách FCI.