Aktuálně

 

Po dlouhé covidové pauze jsme opět zavítaly na Výstaviště v Českých Budějovicích. Odtud jsme si přivezly tituly V1, Oblastní vítěz a Vítěz třídy. Hip hip hurááá!!!

Štěňátka

14.06.2021

Radostně Vám oznamujeme, že se Dolmince Edazri loci narodila štěnátka v sestavě 1 čzn a 1 plavá fena, 1 čzn, 3 plaví a 1 černý pes.

A už zase po roce, jsou tu letní Vánoce...!!! Blackie Amijon Star nám nadělila hned deset chlupatých dárečků. Šest feneček a čtyři pejsky. Hrají všemi barvami. Dvě plavé fenky, dvě černé se znaky a dvě černé. Pejsci jsou dva plaví a jeden černý se znaky a černý.

Probudili jsme se do deštivého rána. Přiznáváme, že se nám do Českých Budějovic na Mezinárodní výstavu moc nechtělo. Poprvé nás čekala kategorie šampion. V této kategorii jsme nováčci a v této konkurenci jsme neočekávali moc velký úspěch. O to více překvapeni jsme byli za ohodnocení CAC, CACIB a BOS. Nejen že jsme potěšeni krásnými výstavními...

Dne 20.-21. 10 2018 jsme s Arníkem byli na dvoudenním Mistrovství ČR ve stopařině, které se konalo v Albrechticích u Českého Těšína. V sobotu jsme měli stopu FPR 1. I když nám pršelo a předmět Arník přinesl a druhý nenašel, tak jsme nakonec dostali 72 bodů. v sobotu večer jsme měli discotéku kde jsem si našla mnoho nových kamarádů. v...

V neděli jsme se zúčasnili naší první výstavy v třídě pracovní. Vstup do nové třídy jsme zahájili skvěle! Byli jsme ohodnoceni známkou V1 a titulem CAC. Rovněž jsme splnili podmínky pro udělení titulu Český šampion.

Certifikát

15.08.2018

A je to! dnes to máme černé na bílém :). Arne je tímto oprávněn ke vstupu do pracovní třídy na všech výstavách FCI.

Zkoušky ZPS1

05.08.2018

Tak je to tady!!! Dne 5.8.2018 se Arne na Čekanickém cvičáku propracoval do třídy pracovních pejsků.