Aktuálně

 

Zkoušky UPr3

10.06.2018

Arne si dnes k narozeninám daroval úspěšné složení zkoušky UPr3. Arniku, přejeme do dalších let ještě mnoho zdolaných překážek (a to nejen na zkouškách... :-)

Pondělní odpoledne jsme příjemně strávili na návštěvě u Ginger Katveri v nedalekých Netvořicích. Hned po příchodu se ze dveří vybatolila smečka chlupatých kuliček a jásavě nás vítala. Jsou čilí, rostou před očima a nezdráhají se objevovat svět. A protože se mají k světu, brzy půjdou do nových rodin. Naším malým, chundelatým tvorečkům přejeme, aby...

Poučeni z minulých let, kdy ne vždy sklízel úspěch Arneho "příliš veselý ocásek" a smířeni s tím, že tento fakt opět uslyšíme z úst pana rozhodčího, jsme vyrazili na Klubovou výstavu. Ta se, stejně jako v předchozích letech, konala na Knížecím rybníce nedaleko Tábora. I přes nemalou konkurenci (vystavováno bylo 15 psů), jsme získali známku Výborný...

S radostí Vám oznamujeme, že se Ginger Katveri narodilo osm malých psích mazlíčků. 5 čzn fenek, 1 plavá fenka a 2 pl. psi :)

S radostí Vám oznamujeme, že Ginger Katveri je březí. Ginger přejeme, aby vše dobře zvládla a budeme se těšit na budoucí potomky.

I přes nepříznivé ráno jsme vyrazili strávit odpoledne na Jihočeskou výstavu. Arnemu se z vyhřáteho pelíšku moc nechtělo, ale vyložené úsilí se nám vyplatilo a domů jsme jeli s dobrou náladou. Z Českých Budějovic jsme si přivezli ocenění V1 a tituly Vítěz třídy a Oblastní vítěz.(pro více foto klikněte na nadpis)

Krytí

15.02.2018

Dnes odpoledne za Arnem přijela půvabná psí slečna Ginger Katveri. Pejsci si rozuměli a my doufáme, že krytí bylo úspěšné.

Dnešní dopoledne si Arne velice užil. Navštívila ho půvabná psí slečna Aimy ze Žďárské vrchoviny. Pejsci si očividně padli do oka. Doufáme, že Aimy návštěva nebyla poslední :-). (pro více foto klikněte na nadpis)